DOLAR: 2.37 TL
EURO: 2.95 TL

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Sözleşmeli Yerleştirme Sonuçları

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına
Yerleştirme İşlemleri (KPSS-2012/6): Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmeli pozisyonlara yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Yerleştirme sonuçları 3 Ocak 2013 günü saat 11.15’ten itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler ekte verilmiştir.

Adaylara duyurulur.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Neslihan cavunt diyor ki:

  Zıraat teknıkerı alımlarıda olsun artık

 2. Neslihan cavunt diyor ki:

  Lutfen ziraat teknikeri alımlarıda olsun artık gecıcı ıscı pozısyonunda bıle olsa bızlerede bı hak verın artık

 3. aysu diyor ki:

  eşim bu atamada sözleşmeli veteriner olarak atandı. farklı illerdeyiz, kurumumda 1 yılı doldurmadığım için tayin hakkım yok, eş özrü ile gelebilirmi eşim ya da ne zaman başvurabilir? teşekkürler

  1. journalist diyor ki:

   Sözleşmeli personelin Tayin gibi bir durumu olmadığını biliyorum. Kadrolu olanların durumu farklı. 3 Yıl hizmet süresinden sonra Becayiş durumu söz konusu olabiliyor. Ama sözleşmeli olanlarda bu durum yok maalesef. Şayet bu konu hakkında bir gelişme olursa burada muhakkak paylaşırız.
   Kolaylıklar dileriz.

  2. sempti diyor ki:

   http://www.tarimpersonel.gov.tr/mevzuat/dokumanlar/kesinlesenusulveesas.pdf
   Linkinde bulunan 4/B li personel çalıştırılmasına dair yönetmeliğin 8. maddesinde kurum içi ve karşılıklı yer değiştirme işlemlerine açıklama getirilmiştir.
   Buna bağlı olarak eş durumu tayini için hizmet bölgesinde 1 yıl çalışılmış olması ve geçiş yapacağı hizmet biriminde boş kadro bulunması yeterlidir…

   1. journalist diyor ki:

    İlginiz için teşekkür ederiz :)

 4. nur diyor ki:

  bir sonraki atama ne zaman

  1. eklavuz diyor ki:

   İkinci bir atama ile ilgili bir açıklama yapılmamıştır. Daha sonra ikinci atama ile ilgili duyuru resmi sitede yayımlanacaktır. Temmuz gibi atama olabilir. Atama ile ilgili haberleri sitemizde yayımlamaya çalışacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Yorum Yaz

Yukarı Çık