E-Arşiv | SBS Bu kategori için RSS

SBS

Liseler için son kez SBS Ek yerleştirme Fırsatı

Liseler için son kez SBS Ek yerleştirme Fırsatı.Ortaöğretime Yerleştirme Sistemi ile öğrenci alan ortaöğretim kurumlarında boş kalan kontenjanlara son defa olmak üzere, SBS ek yerleştirmesi yapılacaktır.

0

SBS Lise 3. Tercihleri bugün ilan edilecek

SBS ile liselere kayıt dönemleri sona erdi. Boş kontenjanların dolması için yapılan 2. tercihler sonrasında boş kalan bölümler için 3. tercih süreci 18 Eylül 2013′te başlayacaktır.SBS Lise 3. Tercihleri bugün ilan edilecek.

0

E-okul 2013 SBS Ek Yerleştirme Sonuçları

E-okul 2013 SBS Ek Yerleştirme Sonuçları, E Okul kayıt sisteminde SBS ek yerleştirme yedek kontenjanları, E Okul sayfası, MEB E Okul kayıt başvuruları.

0

SBS ile ilgili Şok Açıklama!

SBS ile ilgili Şok Açıklama! SBS kalktı ve yeni sınav sistemi gündeme oturmuşken Milli Eğitim Bakanından ilginç bir açıklama geldi. SBS tamamen kalktı mı? Hangi Sınıflarda SBS uygulanmaya devam edecek? işte cevabı :

0

2013 E-okul Lise Boş Kontenjanlar ve Başvuru Sayfası

2013 E-okul Lise Boş Kontenjanlar ve Başvuru Sayfası.MEB, e-okul sistemi aracılığıyla SBS ek tercih başvuruları için boş kontenjanları ve başvuru sayfasını kullanıma açmıştır. Aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

0

SBS yerine gelecek sistemde 36 sınav var

SBS yerine gelecek sistemde 36 sınav var.Milli Eğitim Bakanlığı, SBS sistemini kökten çözmek için öğrencileri toplam 36 sınavdan sorumlu tutacak.

0

SBS’de Kayıt Tarihleri Açıklandı

SBS’de Kayıt Tarihleri Açıklandı,Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, tercihlerinden birisini asil olarak kazanan öğrencilerin, Ne zamana kadar kadar kayıtlarını yaptırabileceklerini duyuruldu.

0

SBS 2013 Lise Kayıtları Ne Zaman Yapılacak?

SBS 2013 Lise Kayıtları Ne Zaman Yapılacak? SBS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından kazanılan fen ve anadolu liselerine kayıtların ne zaman yapılacağı merak edilmekte.

0

2013 SBS Lise Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

MEB, 2013 SBS lise yerleştirme sonuçlarını açıklamıştır. Yerleştirme sonucuna aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ortaöğretime Geçiş Sistemi 2013 yılı yerleştirme sonuçları yayımlanmıştır.

0

Yeni SBS İçin Altı Farklı Sınav Modeli

Yeni SBS İçin Altı Farklı Sınav Modeli hazırlık aşamasında.2013-2014 eğitim öğretim yılında uygulanması planlanan yeni SBS ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor.MEB yetkililerinden Muammer Yıldız, yeni SBS ile ilgili görüşlerini şöyle paylaştı:

0