Ziraat Bankası Uzman Yardımcılığı Sonuçları 2013

Ziraat Bankası Uzman Yardımcılığı sınavı 2013, kazanan asil adaylar ve yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin detaylı bilgileri yazımızdan okuyabilirsiniz.

24 Kasım 2012 tarihinde yazılı bölümü, 7-22 Ocak 2013 tarihleri arasında mülakat bölümü gerçekleştirilen Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavını kazanan asil adaylar ile yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin liste yayınlanmıştır.

Yapılan Açıklamada : 

Değerli Adaylarımız,

Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavını kazanan asil adayların evrak teslimi sürecine ilişkin bilgilendirme aşağıda yer almaktadır.

Bankamız Uzman Yardımcısı Olarak Belirlenen Asil Adaylar İçin,

Evrak Teslim Süreci:

Çalışma İli İstanbul, Kocaeli ve Bursa olan adaylarımız İstanbul’daevrak teslimi yapacak olup, 4 Şubat 2013 Pazartesi günü saat 9:30 – 12:00 arasında aşağıda belirtilen İstanbul adresine, Çalışma ili Adana, Ankara, Antalya, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Konya, Trabzon olan adaylarımızın ise evrak teslimi için, 5 Şubat 2013 Salı günü saat 10:00 da aşağıda belirtilen Ankara adresine

[colored_box color=”eg. blue, green, grey, red, yellow”]aşağıda yer alan belgelerle birlikte şahsen başvurmaları gerekmektedir.[/colored_box]

İstanbul Adresi
(4 Şubat 2013 Pazartesi)
Ziraat Bankası
Genel Müdürlük Ek Hizmet Binası
Eski Büyükdere Cad.
C Blok No:39
Maslak/İSTANBUL

Ankara Adresi
(5 Şubat 2013 Salı)
Ziraat Bankası
Eğitim Bölüm Başkanlığı
İstanbul Yolu Trafo Karşısı No:10
Varlık-Yenimahalle
ANKARA

Eğitim Yeri ve Tarihi:

Bankamız Uzman Yardımcısı Asil adayları için eğitime başlama tarihi 11 Şubat 2013 Pazartesi’dir. Eğitim İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Çalışma ili İstanbul’dan farklı olan adaylarımız için eğitim süresince konaklama imkanı sağlanacaktır. Eğitim yeri ve süresine ilişkin detaylı bilgi evrak teslim sırasında verilecektir.

Ziraat Leasing Uzman Yardımcısı Olarak Belirlenen Adaylar İçin, Evrak Teslim Süreci: Ziraat Leasing Uzman Yardımcısı olarak belirlenen adayların 4 Şubat 2013 Pazartesigünü saat 9:30 da aşağıda belirtilen İstanbul adresine,

aşağıda yer alan belgelerle birlikte şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Ziraat Leasing İstanbul Adresi
(4 Şubat 2013 Pazartesi)

Ziraat Leasing
Turgut Özal Millet Caddesi
No: 5-2  34096
Aksaray- Fatih / İSTANBUL

Ziraat Leasing Eğitim Yeri ve Tarihi: Ziraat Leasing Uzman Yardımcısı olarak belirlenen adaylar için eğitime başlama tarihi 11 Şubat 2013 Pazartesi’dir. Eğitim İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Eğitim yeri ve süresine ilişkin detaylı bilgi evrak teslim sırasında verilecektir.

Yedek adaylar personel ihtiyacı oluşması halinde davet edilecektir.

Tüm adaylara Bankamıza başvuruda bulundukları için teşekkür eder, Bankamızda göreve başlayacak olan adaylarımıza yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavını Kazanan Adaylar için tıklayınız.

Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavında Yedek Adaylar için tıklayınız.

Kazanan Adaylardan İstenen Belgeler için tıklayınız.

..

Etiketler: , , , , , , , ,

FaceBook ta paylaş

İlk yorumu siz yapın.

Bir Cevap Yazın